Uwaga! Strona tymczasowa. Witryna jest w przebudowie!
Niektóre treści mogą się czasowo niepoprawnie wyświetlać. Przepraszamy za niedogodności.

Zostań sponsorem Teatru Lalek Arlekin!

Teatr Lalek Arlekin to prężnie działająca instytucja kulturalna, której oferta jest skierowana przede wszystkim do dzieci i rodzin. Misją teatru lalkowego jest kształtowanie przyszłego dorosłego uczestnika życia kulturalnego i społecznego. Codziennie na nasze przedstawienia przychodzi nawet do 500 widzów. W swoim repertuarze mamy przedstawienia także dla widzów dorosłych, całych rodzin, a codzienny repertuar uzupełniają liczne warsztaty teatralne i programy edukacyjne.

Teatr znajduje się w przepięknym, reprezentacyjnym, zabytkowym, secesyjnym budynku w sercu Łodzi, który w 2014 roku przeszedł gruntowną modernizację i rewitalizację stając się jednocześnie jedną z najnowocześniejszych scen w Łodzi i w Polsce. Do dyspozycji widzów jest elegancka sala widowiskowa, funkcjonalna sala kameralna, a także sala prób, sala warsztatowa, dwie galerie i dwa poziomy foyer. 

Byliśmy przez wiele lat organizatorami dwóch międzynarodowych festiwali: Międzynarodowego Festiwalu Solistów Lalkarzy oraz Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Ulicznej czy Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Animacji - „AnimArt”.

Różnorodna działalność Teatru stwarza sponsorom możliwość dotarcia do interesującej go grupy docelowej, którą mogą być:

* dzieci, młodzież i dorośli,
* dyrektorzy szkół, przedszkoli, nauczyciele,
* całe rodziny, łodzianie, turyści,
* władze miasta Łodzi, dziennikarze, politycy, ludzie mediów.

Sponsoring jest jedną z subtelnych metod marketingowych, która ma przede wszystkim przynosić korzyści przedsiębiorstwu i jego społecznemu oddziaływaniu. Wiele firm wykorzystuje wspieranie kultury w procesie kształtowania swojej marki. Nasycenie mediów reklamami powoduje, że firmom coraz trudniej dotrzeć do odbiorców z przekazem, który byłby wiarygodny i nieskażony znamionami nachalnej promocji. Działalność sponsorska pozwala ominąć te "rafy" i wzmocnić rozpoznawalność. Firma ma szansę dotrzeć do konkretnej grupy docelowej oraz zwiększyć swój prestiż i utrwalać pozytywny wizerunek.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo dołączyć do grona naszych sponsorów, otrzymacie Państwo szczegółową ofertę pakietową lub indywidualną, dotyczącą współpracy między naszymi instytucjami. W przypadku zainteresowania umowami barterowymi, przedmiotem umów o wzajemnych świadczeniach mogą być z naszej strony zarówno usługi stricte reklamowe i marketingowe, usługi wynajmu pomieszczeń, jak i specjalnie przygotowane wydarzenia artystyczne wg oryginalnych scenariuszy. Jesteśmy również otwarci na propozycje z Państwa strony i chętnie omówimy szczegóły.

Zapewniamy, że sponsoring traktujemy priorytetowo i stale staramy się poszerzać naszą ofertę reklamową.

KONTAKT
Dział Komunikacji i Edukacji
+48 42 632 58 99 wew. 120 lub 121
promocja@teatrarlekin.pl lub pr@teatrarlekin.pl