Uwaga! Strona tymczasowa. Witryna jest w przebudowie!
Niektóre treści mogą się czasowo niepoprawnie wyświetlać. Przepraszamy za niedogodności.

W 2019 roku, Teatr Lalek Arlekin w Łodzi otrzymał środki na zadanie pod nazwą „Doposażenie Teatru Lalek Arlekin umożliwiające poszerzenie oferty, poprawienie jakości wydarzeń i minimalizację kosztów” z programu „Infrastruktura kultury”, pochodzącego z Funduszu Promocji Kultury Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki dofinansowaniu Teatr wymieni część sprzętu akustycznego do obsługi spektakli oraz doposaży działającą w teatrze Galerię A.
 
Doposażenie Galerii A obejmie między innymi zakup zestawu wystawienniczego w tym system szyn galeryjnych i zawieszeń wraz z akcesoriami oraz zakup zestawu wystawienniczego w tym zestawu półek różnej długości oraz kubików ekspozycyjnych.
 
Zakup wyposażenia w znacznym stopniu wpłynie na usprawnienie pracy na scenie oraz umożliwi poszerzenie oferty repertuarowej, edukacyjnej i wystawienniczej Teatru Lalek Arlekin. 
 
Z kolei zakup części systemu nagłośnienia wpłynie na możliwość grania wieloobsadowych spektakli muzycznych i na jakość odbioru dźwięku przez widzów.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

mkidn 01 cmyk

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Łodzi

logo wer horyzont zhaslem pl kolor rgb