Uwaga! Strona tymczasowa. Witryna jest w przebudowie!
Niektóre treści mogą się czasowo niepoprawnie wyświetlać. Przepraszamy za niedogodności.

RUSZA NOWY CYKL WYDARZEŃ DLA STARSZYCH WIDZÓW POD HASŁEM „NIE JESTEŚ ZA STARY NA ARLEKINA”!

***

Celem spotkań jest „odczarowanie” wizerunku teatru lalek jako miejsca poświęconego wyłącznie najmłodszym widzom. Z pomocą naszego nowego cyklu pragniemy zwrócić uwagę w stronę spektakli bardzo uniwersalnych w swoim przekazie i formie, w których bez względu na wiek można odnaleźć coś dla siebie. Wydarzenia skierowane są do osób, które może dotychczas nie postrzegały „Arlekina” jako miejsca mającego do zaoferowania coś ich grupie wiekowej lub takich, które zdążyły się już o tym przekonać i pragną te doświadczenia pomnażać.
Na pierwsze spotkanie pod hasłem „Nie jesteś za stary na Arlekina”, zapraszamy już 20 kwietnia 2024 (sobota) o godz.16:00. Zagramy wówczas „Jedno oko na Maroko” – spektakl poruszający temat tolerancji i akceptacji inności. Po przedstawieniu odbędzie się warsztat kontekstowy, podczas którego możliwa będzie dyskusja i pogłębienie refleksji ze spektaklu. Wydarzenie skierowane jest dla widzów 16+.
***
Uwaga! Oferujemy zniżki dla studentów i pracowników Uniwersytetu Łódzkiego!

Studencie i pracowniku Uniwersytetu Łódzkiego! Czy wiedziałeś, że możesz kupić bilety na nasze spektakle ze specjalną zniżką? Wystarczy, że aktywujesz konto w portalu kultura.uni.lodz.pl – logowanie przebiega dokładnie w ten sam sposób co w systemie USOS (studenci) lub Portalu Pracowniczym; następnie wybierzesz interesujące Cię wydarzenie i zarezerwujesz bilety dla siebie i swoich znajomych! Otrzymasz mailowe potwierdzenie rezerwacji, z którym w kasie naszego teatru kupisz bilety w specjalnej cenie.