Uwaga! Strona tymczasowa. Witryna jest w przebudowie!
Niektóre treści mogą się czasowo niepoprawnie wyświetlać. Przepraszamy za niedogodności.

OBCHODY JUBILEUSZU 75-LECIA POWSTANIA NASZEGO TEATRU JUŻ 16 GRUDNIA O GODZ. 17:00!

***

Szanowni Państwo! W 2023 roku łódzki Teatr Lalek „Arlekin” obchodzi 75. rocznicę powstania. Z okazji jubileuszu, który przypada na sobotę 16 grudnia, przygotowaliśmy moc atrakcji dla naszych widzów.

Świętowanie rozpocznie się o godzinie 17:00, premierą spektaklu „Frankenstein” w reżyserii Przemysława Jaszczaka. Przedstawienie, oparte na gotyckiej powieści Mary Shelley, jest przeznaczone dla widzów od 12. roku życia. Autorzy poruszają w nim tematy bliskie współczesnej młodzieży, takie jak brak akceptacji ze strony rówieśników, przemoc w środowisku szkolnym czy trudne relacje z rodzicami. To specjalny dla nas spektakl, również z innych względów – jego premiera będzie trzechsetną, która ma miejsce w naszym teatrze, od początków jego powstania.

Przewidzieliśmy również moc innych atrakcji! Wśród nich m.in. przygotowane specjalnie na tę okazję wywiady z naszymi widzami i wystawa teatralnych archiwaliów. Nie zabraknie również wyjątkowych gadżetów (do zakupienia w kasie) oraz wielu innych niespodzianek. Przypominamy również, że w górnym foyer „Arlekina” znajduje się wystawa rzeźb kinetycznych Przemysława Druszcza, zatytułowana „Mobilatorium”, a odsłonięcie ostatniej z nich – przygotowanej specjalnie na 75-lecie teatru – uświetni obchody jubileuszu!

To wszystko już za niecałe dwa tygodnie. Aby móc śledzić na bieżąco przygotowania do jubileuszu, zachęcamy Państwa do zaobserwowania naszych profili w mediach społecznościowych, np. strony na Facebooku.

***

#Klub75 #TeatruSięOWiekNiePyta #300premiera