Uwaga! Strona tymczasowa. Witryna jest w przebudowie!
Niektóre treści mogą się czasowo niepoprawnie wyświetlać. Przepraszamy za niedogodności.

LEŚNE WARSZTATY TEATRALNE POD HASŁEM „DZIKA STRONA ARLEKINA” JUŻ 29 PAŹDZIERNIKA!

***

Drodzy miłośnicy leśnych przygód! Po wakacyjnej przerwie na nowo rozpoczynamy cykl warsztatów dla dzieci 5+, którym nie straszny deszcz, wiatr, słońce, teatralne zadania i leśne zabawy. W sezonie 2023/2024 formuła pozostaje niezmieniona: „Dzika strona Arlekina” to leśne warsztaty teatralne skierowane do młodych dzikusów. Podczas spotkań udowadniamy, że teatr można tworzyć wszędzie i ze wszystkiego - niezależnie od miejsca i korzystając z dobrodziejstw natury.

Warsztaty odbywają się niezależnie od pogody, dlatego warto zabrać ze sobą: ciepłe nieprzemakalne ubranie, wygodne i nieprzemakalne buty, wodę lub termos z ciepłym napojem, jedzenie, odwagę i dobry humor!

Prowadzące: Justyna Rogowska pedagożka teatru w Teatrze Lalek „Arlekin" oraz Olga Szczecińska – pedagożka i instruktorka harcerska, studentka psychologii, uwielbia podróże, leśne wycieczki i gry planszowe. 

***
WAŻNE INFORMACJE:

  • Spotykamy się 29 października o godz. 12:00 na parkingu przy ulicy Wycieczkowej (naprzeciwko numeru Wycieczkowa 76). Dojazd autobusami linii 51A, 51B lub 61.
  • Warsztaty trwają 2 godziny z przerwą.
  • Cena jednego spotkania wynosi 30 zł od dziecka (warunkiem uczestnictwa jest dokonanie przedpłaty).
  • Zapisy od 16 października 2023 r. pod adresem edukacja@teatrarlekin.pl. Po przyjęciu zgłoszenia każdy z opiekunów otrzyma w potwierdzeniu informację o warunkach płatności. Decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.