Uwaga! Strona tymczasowa. Witryna jest w przebudowie!
Niektóre treści mogą się czasowo niepoprawnie wyświetlać. Przepraszamy za niedogodności.

Matek Rozstawacz

 
d52a7482
 Na podstawie tekstu Michała Walczaka
KUP BILET

 

Dla widzów od 7 lat 

Reżyseria: Tomasz Man 
Scenografia:
 Anetta Piekarska-Man
Muzyka: Tomasz Man
Choreografia: Joanna Wolańska

Obsada:
Agata Butwiłowska 
Adrianna Maliszewska 
                            Małgorzata Wolańska 
                            Wojciech Kondzielnik 
           

Zespół rockowy KARALUCHY w składzie:

 Maciej Kuliberda (gitara)
 Michał Nowak (gitara basowa)
 Andrzej Domaradzki (perkusja)

Prapremiera - 26 listopada 2016 r.
Czas trwania: 90 minut (z przerwą)

Pełna przygód i humoru niesforna bajka o chłopcu, któremu rodzice nie poświęcali wystarczająco dużo czasu. Mama i tata oddani bez reszty pracy w korporacjach, goniąc za spłacaniem kredytu na luksusowy apartament, tak bardzo zapominają o zabawie z dzieckiem, że ma to swoje poważne konsekwencje… Pewnego dnia w ich domu pojawiają się dwaj podejrzani osobnicy, Hak i Mak, którzy reprezentują ciemną stronę miasta. Ich celem jest skuteczne rozdzielenie kłócących się rodziców. Chłopiec ze swoim przyjacielem od serca, Karaluchem Dżejmsem, udaje się w niesamowitą podróż w poszukiwaniu swoich bliskich… Historia opowiedziana jest w konwencji komiksu i z wielkim przymrużeniem oka. Nie jest jednak pozbawiona ważnych spostrzeżeń dotyczących współczesnego świata, z którym stykają się dorastające dzieci. Aktorzy grają w groteskowych i przerysowanych maskach, a rockowy zespół „Karaluchy” dodaje całości pozytywnej energii.


MATEK ROZSTAWACZ - TRAILER

 

 

logo okwpsw kopia   it logo prevmkidn 01 cmyk

 

Spektakl bierze udział w 23. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej ma na celu nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych w polskim teatrze, wspomaganie rodzimej dramaturgii w jej scenicznych realizacjach oraz popularyzację polskiego dramatu współczesnego. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.
W I etapie Konkursu spektakle ocenia Komisja Artystyczna w składzie: Jacek Sieradzki (przewodniczący), Marcin Bogucki, Marta Bryś, Katarzyna Niedurny, Szymon Kazimierczak, Andrzej Lis, Anna Wakulik.