PRACOWNIA TWÓRCZEGO WIDZA
OFERTA WARSZTATOWA TEATRU LALEK ARLEKIN DLA WIDZÓW INDYWIDUALNYCH, RODZIN I DZIECI - SEZON 2020/2021

fot ulotka warsztaty 2

Dzika strona Arlekina - Leśne warsztaty teatralne

Drodzy miłośnicy przygód! 25 października rozpoczynamy zupełnie nowy cykl warsztatów dla dzieci 5+, którym nie straszny deszcz wiatr i brzydka pogoda. „Dzika strona Arlekina” to leśne warsztaty teatralne skierowane do młodych dzikusów. Podczas warsztatów udowodnimy Wam, że teatr można tworzyć wszędzie i ze wszystkiego - niezależnie od miejsca i korzystając z dobrodziejstw natury.

 gdzie - spotykamy się na Wycieczkowej 107, przy Ośrodku Edukacji Ekologicznej
 jak dojechać - autobusy 51, 61
 jak długo - 2 godziny (z przerwą)
 kto prowadzi - Justyna Rogowska (pedagożka Teatru Lalek Arlekin), Wojtek Kondzielnik (aktor Teatru Lalek Arlekin, instruktor wspinaczki)
 za ile - 20 zł od dziecka (warunkiem uczestnictwa jest dokonanie przedpłaty)
 zapisy - pod adresem edukacja@teatrarlekin.pl, po przyjęciu zgłoszenia każdy z opiekunów otrzyma w potwierdzeniu informację o warunkach płatności. Decyduje kolejność zgłoszeń a liczba miejsc jest ograniczona.
 co mieć ze sobą - ciepłe, nieprzemakalne ubranie, wygodne, nieprzemakalne buty, termos lub kubek termiczny z ciepłym napojem, jedzonko, odwagę i dobry humor :-)

Warsztaty będą się odbywać raz w miesiącu niezależnie od pogody!
Wszystkie aktywności będą zorganizowane w bezpieczny sposób, z zachowaniem dystansu społecznego.
Zapraszamy! 
Uwaga! 
Z racji wprowadzenia obostrzeń czerwonej strefy i ogólnie pandemicznej sytuacji zdecydowaliśmy, że przełożymy nasze dzikie warsztaty na późniejszy termin. Najprawdopodobniej spotkamy się wiosną. O nowym terminie będziemy Państwa na pewno odpowiednio wcześniej informować. Pozdrawiamy. Dzika ekipa Arlekina.

Dzika strona Arlekina grafika


****

Zapisy na warsztaty indywidualne prowadzi Dział Promocji i Upowszechniania Kultury pod adresem: EDUKACJA@TEATRARLEKIN.PL 
Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych edukatorów, pedagogów i artystów.
Szczegółowych informacji o projektach edukacyjnych udziela Justyna Rogowska, pedagożka teatralna - specjalista ds edukacji, tel. 42 633 08 94 wew. 121

Uwaga! Kasa  teatru w sobotnie poranki jest nieczynna. Płatności za bilety wstępu na warsztaty należy dokonać wcześniej gotówką w kasie lub przelewem na konto teatru - zawsze po potwierdzeniu dostępności miejsca i otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji oraz szczegółów warsztatów. W przypadku płatności przelewem, prosimy mieć przy sobie na warsztatach potwierdzenie płatności.

ZAKUPIONE CZY OPŁACONE W TEATRZE BILETY NA SPEKTAKLE I ZAJĘCIA, JAK RÓWNIEŻ OPŁATY ZA FERIE - NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM W RAZIE ICH NIEWYKORZYSTANIA

ZAPRASZAMY!