Dzika strona Arlekina - Leśne warsztaty teatralne

Dzika strona Arlekina grafika

Drodzy Zainteresowani,
Z racji wprowadzenia obostrzeń czerwonej strefy i ogólnie pandemicznej sytuacji zdecydowaliśmy, że przełożymy nasze dzikie warsztaty na późniejszy termin. Najprawdopodobniej spotkamy się wiosną. O nowym terminie będziemy Państwa na pewno odpowiednio wcześniej informować. Pozdrawiamy. Dzika ekipa Arlekina.

Miłośnicy przygód! Rozpoczynamy zupełnie nowy cykl warsztatów dla dzieci 5+, którym nie straszny deszcz wiatr i brzydka pogoda. „Dzika strona Arlekina” to leśne warsztaty teatralne skierowane do młodych dzikusów. Podczas warsztatów udowodnimy Wam, że teatr można tworzyć wszędzie i ze wszystkiego - niezależnie od miejsca i korzystając z dobrodziejstw natury. 

 kiedy - 25.10.2020, godzina 10.00
 gdzie - spotykamy się na Wycieczkowej 107, przy Ośrodku Edukacji Ekologicznej
 jak dojechać - autobusy 51, 61
 jak długo - 2 godziny (z przerwą)
 kto prowadzi - Justyna Rogowska (pedagożka Teatru Lalek Arlekin), Wojtek Kondzielnik (aktor Teatru Lalek Arlekin, instruktor wspinaczki)
 za ile - 20 zł od dziecka (warunkiem uczestnictwa jest dokonanie przedpłaty)
 zapisy - do 21 października, pod adresem edukacja@teatrarlekin.pl - po przyjęciu zgłoszenia każdy z opiekunów otrzyma w potwierdzeniu informację o warunkach płatności. Decyduje kolejność zgłoszeń a liczba miejsc jest ograniczona.
co mieć ze sobą - ciepłe, nieprzemakalne ubranie, wygodne, nieprzemakalne buty, termos lub kubek termiczny z ciepłym napojem, jedzonko, odwagę i dobry humor :-)

Warsztaty będą się odbywać raz w miesiącu niezależnie od pogody!
Wszystkie aktywności będą zorganizowane w bezpieczny sposób, z zachowaniem dystansu społecznego.