Arlekinowe kolorowanki teatralne - co tydzień nowe zestawy do pobrania!

Arlekinowe kolorowanki Hustawka 4

Pod tygodniach izolacji, nawet najbardziej kreatywnym rodzicom kończą się pomysły! Dlatego idziemy Wam z pomocą i zachęcamy wszystkich do ściągnięcia specjalnie przygotowanych teatralnych kolorowanek, stworzonych do naszej "Huśtawki". Pamiętacie niedźwiadka Pi? A może macie książkę? To doskonała okazja, żeby wrócić dziś do historii o samotnym misiu, który nie miał się z kim bawić... Zupełnie jak większość dzieci teraz... 
Uwaga! Będą następne zestawy! No właśnie, może podpowiecie, który spektakl powinien być następny? :)

Arlekinowe kolorowanki Hustawka 5

05.04.2020 - PLIK Z ZESTAWEM KOLOROWANEK DO SPEKTAKLU "HUŚTAWKA" DO WYDRUKU (kliknij, aby pobrać PDF)

***********************************

Drugi zestaw gotowy! Zachęcamy wszystkich rodziców i opiekunów do ściągnięcia dla swoich dzieci, specjalnie przygotowanych teatralnych kolorowanek, stworzonych tym razem do spektaklu "Matek Rozstawacz". 

Arlekinowe kolorowanki Matek Rozstawacz 2

12.04.2020 - PLIK Z ZESTAWEM KOLOROWANEK DO SPEKTAKLU "MATEK ROZSTAWACZ" DO WYDRUKU (kliknij, aby pobrać PDF)

***********************************

Trzeci zestaw już jest gotowy. Tym razem mamy coś dla najmłodszych - rysowane spotkanie z "Tycią" i "Maluszkiem", czyli bohaterami przedstawienia "Tomcio Paluszek - Gdzie ten Maluszek?" - kolorowanki w różnym stopniu trudności.

Arlekinowe kolorowanki Tomcio Paluszek 2

19.04.2020 - PLIK Z ZESTAWEM KOLOROWANEK DO SPEKTAKLU "TOMCIO PALUSZEK - GDZIE TEN MALUSZEK?" DO WYDRUKU (kliknij, aby pobrać PDF)

***********************************

Zachęcamy do pobrania czwartego z przygotowanych zestawów dla dzieci, który tym razem nawiązuje do naszego muzycznego spektaklu "O dwóch takich, co ukradli księżyc".

Arlekinowe kolorowanki O dwoch takich 2

26.04.2020 - PLIK Z ZESTAWEM KOLOROWANEK DO SPEKTAKLU "O DWÓCH TAKICH, CO UKRADLI KSIĘŻYC?" DO WYDRUKU (kliknij, aby pobrać PDF)

***********************************

Dzień dobry! Jest już gotowy piąty zestaw kolorowanek dla dzieci. Tym razem nawiązuje do spektaklu "KrUlewna Śnieżka" (pisownia oryginalna :)), w którym możecie rozpoznać rękę mistrza Bohdana Butenki. Spektakl powstał bowiem na podstawie jego książki i do jego scenografii!

Arlekinowe kolorowanki KrUlewna Sniezka 7

03.05.2020 - PLIK Z ZESTAWEM KOLOROWANEK DO SPEKTAKLU "KRULEWNA ŚNIEŻKA" DO WYDRUKU (kliknij, aby pobrać PDF)

***********************************

Dzień dobry! Kolejny tydzień za nami, więc szósty zestaw kolorowanek już jest przygotowany. Tym razem nawiązuje do jednego z naszych spektakli dla tych najmłodszych widzów - i jest to "Szary chłopiec" w reżyserii Katarzyny Kawalec.

Arlekinowe kolorowanki SzaryChlopiec 6

10.05.2020 - PLIK Z ZESTAWEM KOLOROWANEK DO SPEKTAKLU "SZARY CHŁOPIEC" DO WYDRUKU (kliknij, aby pobrać PDF)

***********************************

Dzień dobry! Mamy już siódmy, szczęśliwy zestaw kolorowanek dla dzieci. Dzisiejszy jest inspirowany jedną z ostatnich naszych premier na Dużej Scenie, czyli "Przygód Mikołajka" w reżyserii Jerzego Bielunasa. 

Arlekinowe kolorowanki PRZYGODY MIKOAJKA 4

31.05.2020 - PLIK Z ZESTAWEM KOLOROWANEK DO SPEKTAKLU "PRZYGODY MIKOŁAJKA" DO WYDRUKU (kliknij, aby pobrać PDF)

***********************************

Dzień dobry! Misia Tymoteusza Rymcimci zna wiele pokoleń dzieciaków. W naszym teatrze mam w repertuarze dwa spektakle opowiadające historie z życia tego dzielnego niedźwiadka. Zachęcamy do pobrania kolorowanek do jednego z nich pt. "Przygody Misia Rymcimci".

Arlekinowe kolorowanki Przygody Misia Rymcimci 4

07.06.2020 - PLIK Z ZESTAWEM KOLOROWANEK DO SPEKTAKLU "PRZYGODY MISIA RYMCIMCI" DO WYDRUKU (kliknij, aby pobrać PDF)