Uwaga! Strona tymczasowa. Witryna jest w przebudowie!
Niektóre treści mogą się czasowo niepoprawnie wyświetlać. Przepraszamy za niedogodności.

OSTATNIA W SEZONIE „NIEDZIELA INNA NIŻ WSZYSTKIE” JUŻ 16 CZERWCA!

***
W dniu 16 czerwca 2024 r. o godz. 12:00 zapraszamy na ostatnie w sezonie wydarzenie pod hasłem „Niedziela Inna niż Wszystkie”.

Warsztat odbędzie się po spektaklu „Piękna i Bestia” – widowisku opartym na osiemnastowiecznej powieści Gabrielli Barbot de Villeneuve. Opowiada ono historię młodej dziewczyny, która dla swoich bliskich jest gotowa na każde poświęcenie – nawet jeśli oznacza to oddanie swojego losu w ręce przerażającego potwora. Jednak czy na pewno Bestia jest postacią zupełnie złą? A może pod odpychającym wyglądem kryją się prawdziwe, ludzkie uczucia?

Po spektaklu zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w grach, zadaniach i zabawach, opartych na fabule „Pięknej i Bestii”. Zajrzymy także za scenę, aby podejrzeć aktorów podczas pracy. A to prawdziwa gratka, bo przedstawienie grane jest w rzadkiej już teraz technice marionetek długoniciowych, która polega na animacji lalek z wysokiego mostu zawieszonego na sceną. Takie zadanie wymaga od aktorów niesamowitej precyzji i doskonałych umiejętności lalkarskich.

***

„PIĘKNA I BESTIA” – NIEDZIELA INNA NIŻ WSZYSTKIE
  • 16 czerwca 2024, godz. 12:00
  • Duża Scena
  • Spektakl dla widzów od 5. roku życia
REZERWACJA MIEJSC:
biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl
+48 695 087 008, +48 690 466 513, +48 42 632 58 99