Uwaga! Strona tymczasowa. Witryna jest w przebudowie!
Niektóre treści mogą się czasowo niepoprawnie wyświetlać. Przepraszamy za niedogodności.

PG fb2048 MG 3443

Od 1 marca 2021 r. działa już nasze ARLEKINO! ? Tak, jak obiecywaliśmy, otworzyliśmy kanał VOD dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby zobaczyć nasze spektakle także online, w wybranym przez siebie momencie. 
Na początek, dla widzów, którzy nie chcą bądź nie mogą odwiedzić naszego teatru, proponujemy rejestrację spektaklu "Szary chłopiec", przeznaczonego dla naszych najmłodszych widzów. Marcowa oferta jest skierowana specjalnie dla grup zorganizowanych - żłobków, klubów malucha i przedszkoli. Wystarczy wykupić dla danej grupy czy klasy jeden BILET GRUPOWY i można oglądać profesjonalną rejestrację naszego przedstawienia komfortowo, u siebie w placówce, na dużym czy małym ekranie, i o wybranej przez siebie porze. Wykupiony dostęp zapewnia możliwość oglądania spektaklu w ciągu 48 godzin od aktywacji dostępu - pierwszego logowania do serwisu. Spektakl w tej opcji biletowej będzie dostępny do końca marca 2021 r. 

Wkrótce w repertuarze ARLEKINA będą udostępnione też opcje wykupu biletów indywidualnych, a oferta spektakli będzie się sukcesywnie powiększała. 

 PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW O SPEKTAKLU I O TYM, JAK DZIAŁA PLATFORMA, ZAPRASZAMY BEZPOŚREDNIO NA STRONĘ:
? https://arlekino.teatrarlekin.pl/?
Można też na nią wejść poprzez menu ONLINE lub REPERTUAR na naszej stronie www.teatrarlekin.pl, które kieruje bezpośrednio do zakładki ARLEKINO.

Jeżeli Wy nie możecie przyjść do nas, my przyjdziemy do Was! ?

ZWIASTUN SPEKTAKLU "SZARY CHŁOPIEC"