Uwaga! Strona tymczasowa. Witryna jest w przebudowie!
Niektóre treści mogą się czasowo niepoprawnie wyświetlać. Przepraszamy za niedogodności.

RODZINNA NIEDZIELA

„Rodzinna niedziela Arlekina z SelfieArt” - przedłużamy Dzień Dziecka!

Specjalnie z okazji Dnia Dziecka, na 5 czerwca 2022 razem z SelfieArt, pierwszym w Łodzi selfieroomem przygotowaliśmy jednorazowy, rodzinny pakiet zniżkowy. Kupując bilety na oba wydarzenia  na ten dzień - do Teatru i do SelfieArtu można skorzystać ze specjalnej, podwójnej zniżki, a potem dodatkowo powalczyć o bezpłatne zaproszenia do Arlekina i selfieroomu!

W niedzielnym pakiecie jest możliwość kupna biletów w specjalnej promocyjnej cenie 22 zł (Duża Scena) i 20 zł (Scena Kameralna), na jeden z dwóch niedzielnych spektakli: „Momo” lub „Tata” w Teatrze Lalek Arlekin, a gdy z biletem Arlekina udacie się kilka przecznic dalej, do SelfieArt przy Wólczańskiej 127, otrzymacie Państwo zniżkę w wysokości 10 zł na bilet wstępu do znajdującej się tam krainy fotograficznego szaleństwa! Tam, przez półtorej godziny do Waszej dyspozycji będzie ponad 50 świetnych scenografii i aranżacji!
To jednak nie koniec atrakcji. Korzystającym z niedzielnego pakietu polecamy podzielenie się swoimi wrażeniami z nami na Facebooku, a najlepsze zdjęcia nagrodzimy wejściówkami do Teatru i SelfieArtu. Po wizycie w SelfieArt czekamy więc na Wasze zwariowane rodzinne zdjęcie z tego miejsca, które będzie nawiązywać do obejrzanych tego dnia w Teatrze Lalek Arlekin spektakli.

Zdjęcie bedzie musiało zostać udostępnione przez Uczestnika z jego własnego profilu, w komentarzu pod wydarzeniem na naszym Facebooku, które zostanie specjalnie utworzone do akcji „Rodzinna niedziela Arlekina z SelfieArt”.

W komentarzu należy oznaczyć Teatr Lalek Arlekin w Łodzi oraz SelfieArt. Na zdjęciu musi być widoczny bilet zakupiony na spektakl „Momo” lub „Tata” granego 5 czerwca w Teatrze Lalek Arlekin w Łodzi. Trzy najciekawsze nagrodzimy zaproszeniami do Arlekina oraz SelfieArt.
Na fotografie czekamy od 5 do 9 czerwca.

Zniżka obowiązuje tylko na bilety zakupione w kasie i tylko na spektakle 5 czerwca 2022 r.

Regulamin konkursu do akcji RODZINNA NIEDZIELA ARLEKINA Z SELFIEART

NAJNOWSZA PREMIERA!

 Szczegóły tutaj

AKTUALNOŚCI 2023/2024

REPERTUAR 2023/2024

ZASIĄDŹ NA WIDOWNI!