Uwaga! Strona tymczasowa. Witryna jest w przebudowie!
Niektóre treści mogą się czasowo niepoprawnie wyświetlać. Przepraszamy za niedogodności.

gra miejska

Lubicie gry miejskie? Wiemy, że tak! Więc weźcie udział w "Grze miejskiej na Gdańskiej" i koniecznie "zahaczcie" o Arlekina, w którym możecie zdobyć ekstrapunkty, wykonując specjalne zadania na foyer!

Zdaje się że wydawca „Kuryera Łódzkiego” ma spory problem - podobno zaginął rękopis nowej powieści sensacyjnej, której druk w odcinkach w gazecie ma się wkrótce rozpocząć. Być może to właśnie Wy będziecie w stanie mu pomóc, a przy okazji pewnie będziecie mogli liczyć na jego wdzięczność i nagrody. Podczas gry odwiedzicie szereg ważnych dla Starego Polesia miejsc, spotkacie również barwne postacie związane z historią łódzkiej kultury.

Wydarzenie rozpocznie się 19 czerwca w Bibliotece Gdańskiej w Łodzi (ul. Gdańska 8) o godz. 10.00. Tu Wasze grupy dostaną instrukcje niezbędne do udziału, tu przydzieleni zostaną Wam przewodnicy, wtedy też dostaniecie tablety niezbędne do udziału w grze. Następnie ruszycie w teren aby zmierzyć się z historią Starego Polesia, a także poznać literackie i artystyczne tropy tych okolic. Na koniec podsumujemy całą zabawę i wręczymy nagrody.

Dodatkowe informacje organizacyjne:

Zabawa jest dostępna dla wszystkich – jednak w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest obecność w zespole przynajmniej jednej osoby pełnoletniej.
Do udziału w grze niezbędne jest korzystanie z tabletu. Nie przejmujcie się tym – tablety otrzymacie na początku gry, ponadto grupom towarzyszyć będą przewodnicy którzy będą też służyć pomocą w kwestiach technicznych.
Na wydarzenie obowiązują zapisy: prosimy o email biuro@regiocentrum.pl
Kogo spotkacie po drodze? Czy uda Wam się pomóc wydawcy "Kuryera Łódzkiego"? Jakie niespodzianki i ciekawostki na Was czekają? Przekonajcie się sami!

Szczegóły oraz informacje o zapisach znajdziecie pod adresem: https://regiocentrum.pl/aktualnosci/gra-miejska-na-gdanskiej
Udział w grze jest bezpłatny.
Partnerem wydarzenia jest nasza zaprzyjaźniona Biblioteka Miejska w Łodzi. Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Inicjatyw na Rzecz Rozwoju REGIO wspólnie z Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS oraz Urzędem Miasta Łodzi.

NAJNOWSZA PREMIERA!

 

AKTUALNOŚCI 2022/2023

REPERTUAR 2022/2023

ZASIĄDŹ NA WIDOWNI!