Uwaga! Strona tymczasowa. Witryna jest w przebudowie!
Niektóre treści mogą się czasowo niepoprawnie wyświetlać. Przepraszamy za niedogodności.

Energia

Nasza "Rutka" idzie jak burza! Spektakl na podstawie książki Joanny Fabickiej, w reżyserii Karolina Maciejaszek, została właśnie nominowany przez Kapitułę do XII edycji Plebiscytu ENERGIA KULTURY 2020!!!

Bardzo gorąco zachęcamy do głosowania na nasze przedstawenie i dziękujemy za każdy oddany głos! ?
GŁOSOWAĆ MOŻNA POD ADRESEM: http://tvtoya.pl/energia_kultury
Z
 jednego IP można oddać jeden głos dziennie!

Głosowanie trwa do 25 maja do godz.12.00 a na transmisję Gali z Klubu Wytwórnia, zapraszamy na na antenę Telewizja TOYA we wtorek, 25 maja o godz. 19.15.

***

ENERGIA KULTURY to organizowany od 2009 roku, wspólnie przez Telewizję TOYA, Gazetę Wyborczą - Łódź, Klub Wytwórnia oraz Narodowe Centrum Kultury, a od roku 2020 przez Telewizję TOYA i Klub Wytwórnia, plebiscyt na najważniejsze łódzkie wydarzenie kulturalne poprzedniego roku oraz na człowieka roku łódzkiej Kultury. 

Plebiscyt polega na wyłonieniu w drodze głosowania najważniejszego łódzkiego wydarzenia kulturalnego minionego roku oraz nagrodzenia człowieka roku łódzkiej kultury a następnie ogłoszenia jego zwycięzców na uroczystej Gali, organizowanej w Klubie Wytwórnia, transmitowanej przez Telewizję TOYA. Plebiscytowymi nagrodami są tzw. kołyski Newtona - urządzenia pokazujące, jak energia przenosi się w świecie materii. Jedna z kulek wykonana jest ze szczerego złota. Laureat może po nią sięgnąć, kiedy będzie potrzebował kapitału na realizację kolejnych wyzwań. W Plebiscycie od zawsze spotykają się masowe wydarzenia i mniejsze, ambitne realizacje. Tak samo, bowiem jak organizacyjny rozmach liczą się nowatorski pomysł, wysoki artystyczny poziom i efekt, który sprawia, że lepiej myślimy o naszym mieście.

NAJNOWSZA PREMIERA!

 

AKTUALNOŚCI 2022/2023

REPERTUAR 2022/2023

ZASIĄDŹ NA WIDOWNI!