Uwaga! Strona tymczasowa. Witryna jest w przebudowie!
Niektóre treści mogą się czasowo niepoprawnie wyświetlać. Przepraszamy za niedogodności.

OFERTA WARSZTATOWA DL 2

Zachęcamy wszystkich nauczycieli i edukatorów do zapoznania się z ofertą warsztatową Teatru Lalek Arlekin, która może być wykorzystana podczas zdalnego nauczania. Zajęcia mogą być przeprowadzane w trakcie lekcji lub poza nimi poprzez platformę Teams lub Zoom. Do wyboru dla każdej z klas jest jedna z sześciu przedstawionych propozycji. Termin warsztatu musi być uzgodniony wcześniej z teatrem, a pedagog teatru musi mieć wiedzę przed warsztatem, dla jakiej konkretnie grupy wiekowej (klasy) prowadzić będzie warsztat. Jest możliwość uzgodnienia innych tematów warsztatów na zamówienie.

Wychodząc Wam naprzeciw, proponujemy również BEZPŁATNE WARSZTATY KONTEKSTOWE dla grup, które wykupią bilet grupowy na spektakl, na platformie https://arlekino.teatrarlekin.p
? Warsztat kontekstowy do spektaklu "Szary chłopiec".
Warsztat o tym, co w nas różne, co podobne i o ciekawości świata, która u wszystkich dzieci jest taka sama. Stwórz z Arlekinem świat, jaki tylko sobie wymarzysz!
? Warsztat kontekstowy do spektaklu "Rutka".
Warsztat o przyjaźni, inności oraz o upływającym czasie, który stwarza zupełnie nową perspektywę Łodzi - miasta w którym żyjemy.
Szczegóły na ? edukacja@teatrarlekin.pl
Zapraszamy, wraz z prowadzącą warsztaty, naszą pedagog teatru Justyną Rogowską.
Niech to będzie czas blisko siebie, razem, twórczo i ciekawie.

OFERTA WARSZTATOWA 4

 

OFERTA WARSZTATOWA warsztaty kontekstowe 2

 

 

 

 

NAJNOWSZA PREMIERA!

 Szczegóły tutaj

AKTUALNOŚCI 2023/2024

REPERTUAR 2023/2024

ZASIĄDŹ NA WIDOWNI!