W teatrze pracują

Dyrekcja

Dyrektor Naczelny i Artystyczny - Waldemar Wolański
Zastępca Dyrektora ds. administracyjnych - Joanna Ossowska-Struszczyk
Główna Księgowa - Anna Dembska

Zespół artystyczny
Agata Butwiłowska 
Patrycja Czyszpak
Klaudia Kalinowska
Katarzyna Pałka 
Katarzyna Stanisz 
Emilia Szepietowska 
Małgorzata Wolańska 
Wojciech Kondzielnik
Szymon Nygard
Jan Tomasz Pieczątkowski 
Marcin Sosiński 
Wojciech Stagenalski 
Patryk Steczek - asystent reżysera
Kamil Witaszak 

Michał Makulski - kierownik muzyczny
Hanna Kondzielnik - inspicjent

Dział techniczny:

Wiesława Gronostaj-Ekiel - kierownik techniczny
Agata Szczerbicka-Lik - garderobiana, magazynier kostiumów i rekwizytów
Małgorzata Sendke - główny specjalista d.s. oświetlenia
Bartosz Józefowicz - oświetleniowiec
Maciej Kuczyński - elektroakustyk
Arkadiusz Matczak - elektroakustyk
Marek Cisz - brygadzista montażystów sceny
Brunon Podwysocki - technik - montażysta sceny
Robert Sujczyński - technik - montażysta sceny
Patryk Sujczyński - technik - montażysta sceny

Organizacja widowni:
Janina Olejniczak - kierownik organizacji widowni
Justyna Różańska - organizator widowni
Katarzyna Koper - kasjer kasy biletowej

Bileterki:
Grażyna Rurańska - kierownik obsługi widza
Justyna Szczepankiewicz
Agnieszka Glonek
Zuzanna Klemańska
Paulina Olejniczak

Dział promocji i upowszechniania kultury:
Elżbieta Siepietowska - konsultant literacki
Ewa Kwiecińska-Kotwasińska - specjalistka ds. marketingu i reklamy
Joanna Hrk - kurator Galerii A
Agnieszka Pinkowska-Fornal - animator kultury

Pracownie scenograficzne:
Iwona Brzezińska - kierownik pracowni plastycznej
Angelika Brzostowska-Pociecha - rzemieślnik teatralny
Anna Jędraszczyk - rzemieślnik teatralny
Renata Krawczyk - rzemieślnik teatralny
Wojciech Konicki - starszy specjalista - mechanizator
Krzysztof Dulny - mechanizator
Andrzej Tadeusiak - starszy specjalista - stolarz
Marcin Czajkowski - rzemieślnik teatralny - stolarz

Administracja:
Mariola Frontczak - kierownik
Katarzyna Stasiołek - asystentka dyrektora
Małgorzata Pinc - magazynier
Małgorzata Kurzawska-Gruszczyńska - pracownik administracji
Wojciech Jędrzejczak - kierowca
Jacek Kozdój - kierowca
Adam Frankiewicz - pracownik gospodarczy

Księgowość:
Elżbieta Koper - księgowa
Alicja Marcinkowska - księgowa
Agata Wysocka - kasjer kasy głównej

Sprzątaczki:
Anna Wasilewska
Ewa Sobczyńska
Halina Zielonka
Elżbieta Piotrowska

Portierzy:
Włodzimierz Jaśkiewicz
Jerzy Pietrzak
Tadeusz Wyroda
Kazimierz Tomczyk
Józef Elias