Dyrekcja
Dyrektor - Waldemar Wolański

Zastępca Dyrektora ds. administracyjnych - Joanna Ossowska-Struszczyk
Główna Księgowa - Anna Dembska

Zespół artystyczny
Agata Butwiłowska 
Patrycja Czyszpak-Pawlak
Emilia Dryja
Klaudia Kalinowska
Adrianna Maliszewska
Katarzyna Pałka 
Katarzyna Stanisz 
Joanna Wiśniewska
Małgorzata Wolańska
Karolina Zajdel
Wojciech Kondzielnik
Szymon Nygard
Jan Tomasz Pieczątkowski 
Marcin Sosiński 
Wojciech Schabowski
Wojciech Stagenalski 
Patryk Steczek - asystent reżysera
Kamil Witaszak 

Michał Makulski - kierownik muzyczny
Hanna Kondzielnik - inspicjent

Dział techniczny:
Wiesława Gronostaj-Ekiel - kierownik techniczny

Agata Szczerbicka-Lik - garderobiana, magazynier kostiumów i rekwizytów (zastępstwo: Beata Owczarek)
Małgorzata Sendke - główny specjalista ds. oświetlenia
Bartosz Józefowicz - oświetleniowiec
Maciej Kuczyński - elektroakustyk
Bartosz Grabowski - pomoc elektroakustyków
Marek Cisz - brygadzista montażystów sceny
Brunon Podwysocki - technik - montażysta sceny
Robert Sujczyński - technik - montażysta sceny
Patryk Sujczyński - technik - montażysta sceny

Organizacja widowni:
Janina Olejniczak - kierownik organizacji widowni

Justyna Różańska - organizator widowni
Katarzyna Frontczak - kasjer kasy biletowej (zastępstwo: Beata Bartoszek)

Bileterki:
Grażyna Rurańska - kierownik obsługi widza
Joanna Domańska
Dominika Olejniczak
Paulina Olejniczak
Marta Sobczyńska
Klaudia Wągrowska


Dział promocji i upowszechniania kultury:
Joanna Hrk - kurator Galerii A, grafik
Ewa Kwiecińska-Kotwasińska - specjalistka ds. PR, marketingu i reklamy

Elżbieta Siepietowska - konsultant literacki

Pracownie scenograficzne:
Patryk Steczek - kierownik pracowni plastycznej
Angelika Brzostowska-Pociecha - rzemieślnik teatralny
Anna Jędraszczyk - rzemieślnik teatralny
Renata Krawczyk - rzemieślnik teatralny
Wojciech Konicki - starszy specjalista - mechanizator
Krzysztof Dulny - mechanizator
Andrzej Tadeusiak - starszy specjalista - stolarz
Marcin Czajkowski - rzemieślnik teatralny - stolarz

Administracja:
Mariola Frontczak - kierownik

Katarzyna Stasiołek - asystentka dyrektora
Agata Wysocka - pracownik administracji - magazynier
Małgorzata Kurzawska-Gruszczyńska - pracownik administracji
Wojciech Jędrzejczak - kierowca
Jacek Kozdój - kierowca
Adam Frankiewicz - pracownik gospodarczy

Księgowość:
Elżbieta Koper - księgowa
Alicja Marcinkowska - księgowa
Karolina Śliwińska - kasjer kasy głównej - pomoc księgowej

Sprzątaczki:
Anna Wasilewska
Ewa Sobczyńska
Halina Zielonka
Elżbieta Piotrowska

Portierzy:
Włodzimierz Gierak
Włodzimierz Jaśkiewicz

Jerzy Pietrzak
Kazimierz Tomczyk
Józef Eliasz