ARLEKIN voucher 07b

Święta coraz bliżej, więc spieszymy do Was z idealnym prezentem pod choinkę.

Spraw radość sobie i swoim bliskim i zaproś Ich na wyjątkowe popołudnie, albo wieczór do teatru. 

Podaruj swoim bliskim nietuzinkowy, szczególny i trafiony upominek.

 ***

Regulamin zakupu Karty Podarunkowej na przedstawienia Teatru Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi

1. Karta Podarunkowa obowiązuje na spektakle repertuarowe Teatru Lalek Arlekin w Łodzi przeznaczone dla dzieci i dorosłych.
2. Ceny Kart Podarunkowych:

· 55 zł – 2 bilety na spektakle premierowe.
· 65 zł – 2 bilety na „Włókniarki” albo bilet rodzinny dla 3 osób na wszystkie spektakle z wyjątkiem: „Jak zostałam wiedźmą”, „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, „Przygody Mikołajka”, „Włókniarki”. Nie dotyczy spektakli gościnnych oraz premier.
· 70 zł – bilet rodzinny dla 3 osób na spektakle: „Jak zostałam wiedźmą”, „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, „Przygody Mikołajka”.

3. Karta Podarunkowa jest ważna do 25.06.2021 r.
4. Kartę Podarunkową można kupić tylko poprzez serwis bilety24.pl

5. Zakupioną Kartę Podarunkową można wydrukować w ozdobnej wersji. W tym celu należy wysłać zakupiony bilet na adres: biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl, a w odpowiedzi zwrotnej zostanie do Państwa wysłany plik z Kartą Podarunkową do wydruku.
6. Podstawą do realizacji Karty Podarunkowej jest okazanie jej numeru lub kodu. Kody Kart Podarunkowych są ważne tylko przy pierwszej realizacji/skanowaniu. Jeżeli numer lub kod uwidoczniony na Karcie Podarunkowej jest nieczytelny lub został już wykorzystany, dana Karta Podarunkowa zostanie uznana za nieważną.
7. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany Karty Podarunkowej na inny rodzaj biletu. Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość Karty Podarunkowej, teatr lub serwis bilety24.pl nie zwracają różnicy.
8. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu lub wymiany Karty Podarunkowej należy kontaktować się bezpośrednio z Działem Organizacji Widowni Teatru Lalek Arlekin w Łodzi. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej).
9. Karty Podarunkowe nie podlegają wymianie na gotówkę.
10. Serwis bilety24.pl i Teatr Lalek Arlekin w Łodzi nie przyjmują zwrotów Kart Podarunkowych (nie zwracają pieniędzy).
11. Regulamin zakupu Karty Podarunkowej znajduje się na stronie www.teatrarlekin.pl