Studio Szafa A! na 596. Urodziny Łodzi!

UL19 1200x900 v2

Studio Szafa A! na 596. Urodziny Łodzi! 

STUDIO SZAFA A! POWRACA!
W Teatrze Lalek Arlekin z okazji 596. Urodzin Łodzi zostanie zaaranżowana na Scenie Kameralnej garderoba teatralna, wyposażona w kostiumy i rekwizyty, pochodzące z repertuarowych przedstawień Arlekina.
Widzowie, zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mieli możliwość wcielenia się w postaci z bajek i na chwilę stać się częścią teatralnej rzeczywistości. Do dyspozycji gości przygotowane będą dziesiątki akcesoriów: peruk, masek, rozmaite rodzajów lalek, tj. jawajki, kukły, pacynki i marionetki a także wiele autentycznych kostiumów, w których aktorzy występowali na scenie.
Ponadto, zaaranżowane będzie ministudio fotograficzne a w nim ustawione, m.in. lustro, ekran, jako tło a także specjalnie przygotowane fotograficzne ramy, które dadzą możliwość uwiecznienia się w wybranych kostiumach i rolach. Asystentką widzów będą pracownicy Arlekina, którzy pomogą skomponować postać z ulubionej bajki. Wakacyjne, urodzinowe studio powstało po raz pierwszy dwa lata temu na Urodziny Łodzi, ale cieszyło się takim powodzeniem, że zdecydowaliśmy, że otworzymy je dla Państwa w tym roku ponownie!

Zapraszamy w sobotę i niedzielę (27 i 28 lipca) w godz. 12-18.

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi
ul. Wólczańska 5, 90-718 Łódź (wejście główne - Studio Szafa A! urządzone będzie w Sali Kameralnej na parterze)
Wstęp wolny.