lipiec 2018 998

BAZA TEATRALNA ARLEKIN I SPÓŁKA zaprasza na cykl rodzinnych warsztatów ruchowo-plastycznych Ślady – odkrywcy teatralnej wyobraźni. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-10 lat oraz ich opiekunów. Pierwsze spotkanie - 13 października o godz. 12.30.

Ślady to warsztat familijny na pograniczu ekspresji ruchowej i plastycznej prowadzony metodą tańca kreatywnego z wykorzystaniem muzyki. Podczas zajęć wspólnie będziemy wędrować tropami szalonych twórców i ciekawych tematów, żeby samemu pozostawić ślady po sobie. W naszej pracy będziemy udowadniać, że każdy nasz ruch pozostawia znaki, które później mogą się złożyć na scenografie i przestrzenie, z których stworzymy nasz teatralny świat. Będziemy odkrywać miasto, wyspy, kosmos…, co tylko będziemy chcieli. 

Warsztat nastawiony jest na wzajemne relacje i współpracę. Cykl będzie podążał śladami laboratorium Segni Mossi oraz ideami twórców i pedagogów, którzy patrzą na rozwój dzieci ze szczególną uważnością. 

W trakcie naszej zabawy ważny będzie strój niekrępujący ruch. Podczas zajęć będziemy bawić się boso lub w skarpetkach. W warsztatach mogą być wykorzystywane materiały plastyczne, dlatego prosimy uwzględnić to w doborze odzieży :)

TERMINY WARSZTATÓW:
13 października, godz. 12.30
17 listopada, godz. 12.30
1 grudnia, godz. 12.30

Zapisy na warsztaty prowadzi Dział Promocji i Upowszechniania Kultury pod adresem: EDUKACJA@TEATRARLEKIN.PL 
Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych edukatorów, pedagogów i artystów.
Szczegółowych informacji o projektach edukacyjnych udziela Monika Tomczyk - specjalista ds edukacji, tel. 42 633 08 94 wew. 121
Czas trwania – 75 minut, cykl trzech spotkań do końca 2018 r. (10 zł za osobę)

Uwaga! Kasa  teatru w sobotnie poranki jest nieczynna. Płatności za bilety wstępu na warsztaty należy dokonać wcześniej gotówką w kasie lub przelewem na konto teatru - zawsze po potwierdzeniu dostępności miejsca i otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji oraz szczegółów warsztatów. W przypadku płatności przelewem, prosimy mieć przy sobie na warsztatach potwierdzenie płatności.

ZAPRASZAMY!