DSC 0177

Od ponad 30 lat, co roku w okresie ferii zimowych zapraszamy do nas dzieci w wieku szkolnym - od 6 do 12 lat na wspólne dwutygodniowe warsztaty teatralne. Dla zainteresowanych naszymi feriami przygotowujemy w tym roku zajęcia w dwóch grupach aktorskich, prowadzonych przez naszych lalkarzy oraz w jednej grupie scenograficzno-choreograficznej, prowadzonej wspólnie przez scenografkę i naszą teatralną edukatorkę, specjalistkę od tzw. tańca kreatywnego. Każda z grup przygotuje pokaz artystyczny, który na zakończenie ferii zostanie zaprezentowany przed publicznością – rodzinami i przyjaciółmi na prawdziwej scenie – Dużej Scenie Teatru Arlekin.

W programie „Ferii w Arlekinie” w każdym ich tygodniu tradycyjnie będziemy też zwiedzać inne ciekawe miejsca i podróżować :)
W pierwszym tygodniu zamierzamy pojechać na cały dzień do Zagrody Edukacyjnej w Konarzewie, gdzie będziemy wypiekać własnoręcznie chleb i bułeczki a potem weźmiemy udział w warsztatach rękodzielniczych i będziemy się uczyć wyplatać cuda z papierowej wikliny. W drugim tygodniu szykujemy się na kreatywne zajęcia edukacyjne w zupełnie nowym budynku łódzkiego Muzeum Sztuki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej teatralnej przygodzie!

Udział dziecka w dwutygodniowych warsztatach kosztuje 500 zł (dla rodzeństw przewidujemy zniżki - drugie i każde następne dziecko 400 zł). Zajęcia będą się odbywały w godzinach 9:00 -15:00. W ramach powyższej kwoty dzieci będą miały zapewnione również w teatrze drugie śniadanie i obiad. Zapisy przyjmujemy mailowo od 6 grudnia 2018 r. - pod adresem e-mail: sekretariat@teatrarlekin.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 42 633 08 94.

Zespół Arlekina prowadzący grupy teatralne:

Grupa I - Katarzyna Stanisz i Wojciech Stagenalski (aktorzy)

Grupa II - Karolina Zajdel i Wojciech Schabowski (aktorzy)

Grupę III prowadzić będzie: Marzena Małecka-Staniecka (plastyk, scenograf) oraz Monika Tomczyk (edukatorka, choreografka, instruktorka tańca kreatywnego)

Wpłaty za ferie przyjmujemy na konto teatru w terminie do 25.01.2019 r.
Nr konta: PKO S.A.: 57 1240 3015 1111 0000 3412 3065

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi
al.1 Maja 2
90-718, Łódź

w tytule prosimy podać: "Ferie 2019" oraz imię i nazwisko dziecka. 

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE DLA OPIEKUNÓW I RODZICÓW ORAZ PLIKI DO POBRANIA:

REGULAMIN FERII W ARLEKINIE 2019
PROGRAM FERII W ARLEKINIE 2019
WYCIECZKI 2019
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
ZGODA NA SAMODZIELNY POWRÓT DZIECKA DO DOMU