Znowu gramy! Już 12 września zapraszamy na "Huśtawkę"!

Projekt bez tytuu 002

DRODZY WIDZOWIE!
Z przyjemnością informujemy, że po kilkumiesięcznej przerwie Arlekin znowu wraca do gry! 

Na naszej stronie jest już repertuar na wrzesień i październik oraz zapowiedzi trzech nadchodzących premier - "Wędrówki Nabu" (3 października), "Jak zostałam wiedźmą" (24 października) oraz "Taty" (14 listopada). Kasa biletowa będzie czynna, jak przed pandemią, od wtorku, 1 września, a na pierwszy spektakli Arlekina zapraszamy do nas już w sobotę 12 września. Bilety na wszystkie spektakle będą też tradycyjnie dostępne w sprzedaży online, do czego zachęcamy. 
Wszystkich widzów, którzy wybierają się do teatru i zamierzają spotkać się z nami - prosimy koniecznie o zapoznanie się najpierw z warunkami, w jakich funkcjonuje teatr w okresie pandemii COVID-19 - wszelkie informacje znajdują się w Aktualnościach a także specjalnej zakładce WIZYTA W TEATRZE A COVID-19

Osoby, które mają zakupione bilety otwarte a także widzowie, którzy zachowali bilety na spektakle, które zmuszeni byliśmy odwołać - mogą kontaktować się telefonicznie lub mejlowo z naszym Działem Organizacji Widowni, aby zarezerwować miejsca na wybrane przez siebie lub przełożone przedstawienia. 

CIESZYMY SIĘ, ŻE ZNÓW SIĘ SPOTKAMY! 
Wierzymy, że Teatr zbliża, nawet jeżeli musimy być na dystans! 
CZEKAMY NA WAS!