komunikat pandemia

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z decyzją Pani Prezydent Hanny Zdanowskiej, dotyczącą zagrożenia epidemiologicznego wszystkie spektakle i wydarzenia w Teatrze Lalek Arlekin w Łodzi, począwszy od 11 marca 2020 r. w tym premiera „Jak zostałam wiedźmą”, (planowana na sobotę 14.03.2020 r.), zostają odwołane do dnia 25.03.2020 r. włącznie.

O nowym terminie premiery oraz ewentualnych dalszych zmianach w repertuarze, będziemy informować na bieżąco, poprzez stronę internetową i media społecznościowe Teatru.

Osoby, które zakupiły bilety na spektakle w tym terminie mogą je zwrócić lub przebukować na późniejsze spektakle z naszego repertuaru. Podstawą zwrotu pieniędzy za bilety jest okazanie zakupionego biletu i paragonu. Wszelkich informacji w tym zakresie udziela Dział Organizacji Widowni tel.: 42 632 58 99 lub e-mail: biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl

Ze względu na brak możliwości wpuszczania osób postronnych do budynku teatru do 25 marca 2020, osoby które zdecydowały się na zwrot pieniędzy bardzo prosimy przede wszystkim, w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny z DOW.
(Zwroty gotówki mogą odbyć się po 25 marca, lub przelewem na konto). Za utrudnienia przepraszamy, ale sytuacja jest dynamiczna.

Miejmy nadzieję, że nie potrwa długo... Zapewniamy jednak, że wszystkie Państwa decyzje w kwestii biletów respektujemy.

Bilety zakupione online poprzez serwis Bilety24.pl będą zwracane przez tego operatora, zgodnie z jego regulaminem.