Zostań sponsorem Teatru Lalek Arlekin!

Teatr Lalek Arlekin to prężnie działająca instytucja kulturalna, której oferta jest skierowana przede wszystkim do dzieci i rodzin. Misją teatru lalkowego jest kształtowanie przyszłego dorosłego uczestnika życia kulturalnego i społecznego. Codziennie na nasze przedstawienia przychodzi nawet do 500 widzów. W swoim repertuarze mamy przedstawienia także dla widzów dorosłych, całych rodzin, a codzienny repertuar uzupełniają liczne warsztaty teatralne i programy edukacyjne.

Teatr znajduje się w przepięknym, reprezentacyjnym, zabytkowym, secesyjnym budynku w sercu Łodzi, który w 2014 roku przeszedł gruntowną modernizację i rewitalizację stając się jednocześniej jedną z najnowocześniejszych scen w Łodzi i w Polsce. Do dyspozycji widzów jest elegancka sala widowiskowa, funkcjonalna sala kameralna, a także sala prób, sala warsztatowa, dwie galerie i dwa poziomy foyer. 

Byliśmy przez wiele lat organizatorami dwóch międzynarodowych festiwali: Międzynarodowego Festiwalu Solistów Lalkarzy oraz Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Ulicznej. Od 2015 roku, na przełomie września i października organizujemy Międzynarodowy Festiwal Sztuki Animacji - „AnimArt”, który jest jedynym tego typu festiwalem w skali naszego kraju, łączącym w sobie animację teatralną oraz filmową. 

Różnorodna działalność Teatru stwarza sponsorom możliwość dotarcia do interesującej go grupy docelowej, którą mogą być:

* dzieci, młodzież i dorośli,
* dyrektorzy szkół, przedszkoli, nauczyciele,
* całe rodziny, łodzianie, turyści,
* władze miasta Łodzi, dziennikarze, politycy, ludzie mediów.

Sponsoring jest jedną z subtelnych metod marketingowych, która ma przede wszystkim przynosić korzyści przedsiębiorstwu i jego społecznemu oddziaływaniu. Wiele firm wykorzystuje wspieranie kultury w procesie kształtowania swojej marki. Nasycenie mediów reklamami powoduje, że firmom coraz trudniej dotrzeć do odbiorców z przekazem, który byłby wiarygodny i nieskażony znamionami nachalnej promocji. Działalność sponsorska pozwala ominąć te "rafy" i wzmocnić rozpoznawalność. Firma ma szansę dotrzeć do konkretnej grupy docelowej oraz zwiększyć swój prestiż i utrwalać pozytywny wizerunek.

Jeżeli zdecydujecie się Państwo dołączyć do grona naszych sponsorów, otrzymacie Państwo szczegółową ofertę pakietową lub indywidualną, dotyczącą współpracy między naszymi instytucjami. W przypadku zainteresowania umowami barterowymi, przedmiotem umów o wzajemnych świadczeniach mogą być z naszej strony zarówno usługi stricte reklamowe i marketingowe, usługi wynajmu pomieszczeń, jak i specjalnie przygotowane wydarzenia artystyczne wg oryginalnych scenariuszy. Jesteśmy również otwarci na propozycje z Państwa strony i chętnie omówimy szczegóły.

Zapewniamy, że sponsoring traktujemy priorytetowo i stale staramy się poszerzać naszą ofertę reklamową.