komunikat 420x280 c

Drodzy Widzowie,

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego informujemy, że po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu epidemii od 26 marca 2020 przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury oraz szkół artystycznych. Na mocy rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii od 20 marca 2020 roku do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych, a działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą. Tym samym nasza instytucja również pozostaje zamknięta dla widzów i gości. O możliwości przywrócenia działalności i repertuaru, będziemy informować na bieżąco, poprzez stronę internetową i media społecznościowe Teatru. 

Uprzejmie informujemy, że osoby, które zakupiły bilety na spektakle w kwietniu 2020 mogą je zwrócić lub zachowają one ważność i będą przerezerowane na na późniejsze spektakle z naszego repertuaru. Podstawą zwrotu pieniędzy za bilety jest okazanie zakupionego biletu i paragonu. Wszelkich informacji w tym zakresie udziela Dział Organizacji Widowni:
e-mail: biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl lub tel.: 42 632 58 99. 

Ze względu na brak możliwości wpuszczania osób postronnych do budynku teatru, osoby które zdecydowały się na zwrot pieniędzy bardzo prosimy przede wszystkim, w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny z DOW. 
(Zwroty gotówki mogą odbyć się po odwołaniu stanu epidemii lub mogą być na bieżące realizowane przelewem na konto). Za utrudnienia przepraszamy, ale sytuacja jest dynamiczna. 
Miejmy nadzieję, że nie potrwa długo... Zapewniamy jednak, że wszystkie Państwa decyzje w kwestii biletów respektujemy.

Bilety zakupione online poprzez serwis Bilety24.pl będą zwracane przez tego operatora, zgodnie z jego regulaminem. Zwrot za odwołane spektakle następuje tam automatyczne w ciągu 31 dni roboczych.