Karnet kultury: Wesprzyj teatr - kup bilet otwarty do Arlekina!

Bilet otwarty do Arlekina baner1200x900 01

AKCJA - BILET OTWARTY!

Zachęcamy Państwa do kupna biletu otwartego, który po otwarciu kasy biletowej Teatr Lalek Arlekin w Łodzi będzie można wymienić na bilet na konkretne przedstawienie. Zakup biletu otwartego jest formą wsparcia instytucji kultury w okresie pandemii. Wymiana biletu nastąpić może, jak tylko Teatr Lalek Arlekin wznowi swoją działalność. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami jak najszybciej!

Regulamin zakupu biletu otwartego o wartości 18 zł na przedstawienie Teatru Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi

1. Bilet otwarty obowiązuje na wszystkie spektakle repertuarowe Teatru Lalek Arlekin w Łodzi skierowane do publiczności dziecięcej (nie dotyczy premier, spektakli gościnnych, spektaklu sylwestrowego i wydarzenia Niedziela Inna Niż Wszystkie).
2. Bilet otwarty jest ważny do 31.03.2021 r.
3. Bilet otwarty można będzie wymienić na bilet właściwy w kasie Teatru, nie później niż na 5 dni przed wybranym spektaklem.
4. Podstawą do realizacji biletu otwartego jest okazanie jego numeru lub kodu. Kody zawarte na bilecie otwartym są ważne tylko przy pierwszej realizacji/skanowaniu. Jeżeli numer lub kod uwidoczniony na bilecie otwartym jest nieczytelny lub został już wykorzystany, dany bilet otwarty zostanie uznany za nieważny.
5. Nie ma możliwości dopłaty ani wymiany biletu otwartego na inny rodzaj biletu. Jeżeli cena docelowego biletu jest niższa niż wartość biletu otwartego, teatr lub serwis bilety24.pl nie zwracają różnicy.
6. W przypadku reklamacji dotyczącej zakupu lub wymiany biletu otwartego należy kontaktować się bezpośrednio z Teatrem Lalek Arlekin w Łodzi. Do reklamacji należy dołączyć dowód zakupu (potwierdzenie transakcji płatniczej).
7. Bilety otwarte nie podlegają wymianie na gotówkę.
8. Serwis bilety24.pl i Teatr Lalek Arlekin w Łodzi nie przyjmują zwrotów biletów otwartych (nie zwracają pieniędzy).
9. Regulamin zakupu biletu otwartego znajduje się na stronie www.teatrarlekin.pl

Akcja jest prowadzona z partnerem technologicznym - serwisem Bilety24.pl

KLIKNIJ I KUP BILETY OTWARTY DO ARLEKINA!