HAWA0508HAWA001

Hoppppaaa! Sylwester na opak!

KrUlewna Śnieżka
31 grudnia, godz. 18.00

Teatr Lalek Arlekin, już po raz trzeci zaprasza dzieci wraz z opiekunami na „Sylwestra jak z bajki”! Po sukcesie dwóch ubiegłorocznych spektakli karnawałowych, motywem przewodnim tegorocznego magicznego wieczoru będzie jedno z najnowszych przedstawień teatru – szalona „KrUlewna Śnieżka”, w której… wszystko jest nie takie, jak w znanej bajce. Dlatego zachęcamy, aby i dziecięce przebranie na ten wieczór miało w sobie odrobinę nieoczywistości i szaleństwa!
W programie sylwestrowego wydarzenia odbędzie się nie tylko spektakl - zaplanowano szalone zabawy z aktorami, tańce, teatralne animacje, wielki  tort, słodki poczęstunek i lampkę szampana.
„KrUlewna Śnieżka” powstała wg książki znakomitego ilustratora Bohdana Butenki i jednocześnie autora scenografii do spektaklu. Realizacja jest odejściem od klasycznej formuły znanych bajek i znakomitym sposobem na ich odświeżenie. Tu KrUlewna Śnieżka jest leniwą pannicą, która dałaby się pokroić za jabłka, a uwielbiane przez dzieci krasnoludki, jako „odstające” od społeczeństwa zostają skazane przez króla Niezgułę na banicję. Mają w kopalni wydobywać dla niego drogocenne kamienie, których… w ogóle tam nie ma. Dzieje się tak dlatego, że panujący władca ma kaprys, by stworzyć sobie państwo zamieszkiwane przez ludzi idealnych – wysokich, ślicznych, uśmiechniętych i bogatych. Gdy jednak okazuje się, że nie będzie kołaczy z ciężkiej pracy krasnoludków, szefowie policji postanawiają uknuć spisek z pomocą Śnieżki. Sprawy się jednak komplikują i dlatego cały plan wisi na włosku…
Początek o godz. 18.00. Przewidywane zakończenie, około godz. 20.45. Bilety w cenie 59 zł można rezerwować mejlowo pod adresem: biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl lub telefonicznie pod numerami 695 087 008 lub 42 632 58 99. Rezerwacje należy wykupić w terminie wyznaczonym przez Dział Organizacji Widowni. 

Bilety można zakupić także kupić on-line pod adresem: http://teatrarlekin.pl/pl/bilety-online

Kasa biletowa jest otwarta w godz. 8.30-14.00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy, gdy grane jest przedstawienie: na Dużej Scenie na dwie godziny przed spektaklem, a na Scenie Kameralnej, na godzinę przed spektaklem. 

Zapraszamy na Sylwestra jak z bajki!

fot. HaWa