logo galeriAGaleria A powstała w gruntownie wyremontowanej siedzibie Teatru Lalek Arlekin w 2014 roku i oferuje dwa nowe, ciekawe miejsca wystawiennicze. Na górnym foyer utworzyliśmy Galerię A "Akwarium", w której co kwartał prezentujemy nieduże formy przestrzenne, natomiast Galeria A "W piwnicy" funkcjonuje w zaadaptowanych pomieszczeniach w piwnicach teatru. Staramy się, aby wystawy w obu galeriach nawiązywały twórczo do działań teatralnych, do historii Arlekina, teatru formy czy też były inspirowane sztuką teatru.

Galeria A "w Piwnicy" czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach pracy teatru, od 8.00 do 16.00. Galeria A "Akwarium" czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach pracy teatru oraz w weekendy podczas trwania spektakli. 

UWAGA! KOMUNIKAT! 

Szanowni Państwo, 
z przykrością informujemy, że Galeria A w Piwnicy, jest nieczynna do odwołania. Po majowej nawałnicy, część pomieszczeń teatru, m.in. tych, w których znajduje się Galeria A i nasza sala warsztatowa, zostało zalanych. O ponownym otwarciu galerii będziemy Państwa informować, gdy tylko pomieszczenia te będą ponownie dostępne dla zwiedzających. W związku z powyższym, nie ma możliwości obejrzenia wystawy Bohdana Butenki, a zajęcia w sali warsztatowej zostają odwołane lub przeniesione do innych pomieszczeń, w miarę ich dostępności.

AKTUALNIE PREZENTOWANE WYSTAWY

Galeria A "Akwarium"

DSC 0513

SIEDEM CZERWONYCH KAPTURKÓW, TRZY WILKI I JEDEN... ZAGUBIONY DALMATYŃCZYK!
 - POKONKURSOWA WYSTAWA DZIECIĘCYCH LALEK TEATRALNYCH

WYSTAWA OTWARTA OD 27 MAJA DO KOŃCA WRZEŚNIA 2018

WIĘCEJ INFORMACJI O WYSTAWIE

***

Galeria A "W piwnicy"

Wystawa Bogdan Butenko

35 MAJA I PÓŹNIEJ... - BOHDAN BUTENKO PINXIT
WYSTAWA ILUSTRACJI, PLAKATÓW I KOMIKSÓW BOHDANA BUTENKI

WYSTAWA OTWARTA OD 24 MARCA DO 20 MAJA 2018

WIĘCEJ INFORMACJI O WYSTAWIE

  1.