ferie20171

Od ponad 30 lat, co roku w okresie ferii zimowych zapraszamy do nas dzieci w wieku szkolnym - od 6 do 12 lat na wspólne dwutygodniowe warsztaty teatralne. Dla zainteresowanych naszymi feriami przygotowujemy zajęcia w trzech grupach aktorskich, prowadzonych przez naszych lalkarzy oraz jednej grupy scenograficznej, prowadzonej przez zespół artystów plastyków. Każda z grup przygotuje pokaz artystyczny, który na zakończenie ferii zostanie zaprezentowany przed publicznością – rodzinami i przyjaciółmi na prawdziwej scenie - Dużej Scenie Teatru Arlekin.

W programie „Ferii w Arlekinie” w każdym ich tygodniu tradycyjnie będziemy też zwiedzać i podróżować – w tym roku wybierzemy się m.in. na cały dzień do krainy ceramiki i zabawy, czyli podłódzkiej Ceramilandii, gdzie dzieci wezmą udział w warsztatach i pokazach - będziemy wspólnie lepić i malować, a potem bawić się w ogromnych halach zabawowych. Zwiedzimy też wystawę „Leonardo Da Vinci – energia umysłu”, w łódzkim EC1. Na rozpoczęcie ferii, pierwszego dnia zagramy także, specjalnie dla naszych uczestników, marionetkowe przedstawienie „Piękna i Bestia”.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej teatralnej przygodzie!

Udział dziecka w dwutygodniowych warsztatach kosztuje 480 zł (dla rodzeństw przewidujemy zniżki - drugie dziecko 400 zł). Zajęcia będą się odbywały w godzinach 9:00 -15:00. W ramach tej kwoty dzieci będą miały zapewnione również drugie śniadanie i obiad. Zapisy przyjmujemy mailowo od 1 grudnia - pod adresem e-mail: sekretariat@teatrarlekin.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 42 633 08 94.

Wpłaty za ferie przyjmujemy na konto teatru w terminie do 19.01.2018 r. 
Nr konta: PKO S.A.: 57 1240 3015 1111 0000 3412 3065

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi
al.1 Maja 2
90-718, Łódź

w tytule prosimy podać: Ferie oraz imię i nazwisko dziecka.

REGULAMIN FERII W ARLEKINIE

LOKALIZACJA GRUP

PROGRAM FERII W ARLEKINIE