DZIKO RYTM MASKA DZIE DZIECKA W ARLEKINIE4

 

Zapraszamy na dziki Dzień Dziecka w Teatrze Arlekin! Zaczynamy spektaklem "Księga Dżungli", a po spektaklu proponujemy udział w specjalnym warsztacie!

1 czerwca, o godz. 16.00, zaczniemy spektaklem "Księga Dżungli", a po spektaklu proponujemy udział w specjalnych warsztatach.

„Księga Dżungli” to znana i uwielbiana przez dzieci na całym świecie opowieść o „ludzkim szczenięciu” Mowglim - chłopcu wychowanym przez wilki, żyjącym za pan brat ze zwierzętami w rządzącej się własnymi prawami indyjskiej dżungli. „Księga Dżungli” to jedna z największych realizacji w Teatrze Lalek Arlekin oraz ogromne przedsięwzięcie artystyczne - spektakl zrealizowany przy użyciu marionetek długoniciowych z udziałem całego zespołu aktorskiego.

A zaraz po spektaklu wszystkie dzieci zaprosimy na specjalne warsztaty poprowadzone przez specjalistów.

Pierwszą część warsztatów odbędzie się z użyciem masek. Wykorzystamy teatralną formę maski do odkrywania, jak i zakrywania pulsującego rytmu dzikiej natury.

W drugiej części - taneczno-choreograficznej, staniemy się dzikimi zwierzętami. Poruszając się jak słoń, lew, czy wąż odkryjemy swoje nowe zwierzęce oblicza. Tę cześć warsztatów poprowadzi edukatorka Teatru Arlekin - Monika Tomczyk.

Cena biletu obejmuje zarówno spektakl oraz warsztat.

Zapraszamy!

Bilety już dostępne!