"Dzika strona Arlekina" - leśne warsztaty teatralne dla dzieci! Ruszyły zapisy na październik

Dzika strona Arlekina panorama

Miłośnicy przygód! Pierwsze leśne spotkanie już za nami! 5 września rozpoczęliśmy nowy cykl warsztatów dla dzieci 5+, którym nie straszny deszcz wiatr i brzydka pogoda. „Dzika strona Arlekina" to leśne warsztaty teatralne skierowane do młodych dzikusów. Podczas warsztatów udowadniamy, że teatr można tworzyć wszędzie i ze wszystkiego - niezależnie od miejsca i korzystając z dobrodziejstw natury. Kolejny ciąg przygód już za miesiąc!

🐾🐜🌳 kiedy - 10 października, godzina 15.00
🐾🐜🌳 gdzie - spotykamy się na Wycieczkowej 107, przy Ośrodku Edukacji Ekologicznej
🐾🐜🌳 jak dojechać - autobusy 51, 61
🐾🐜🌳 jak długo - 2 godziny (z przerwą)
🐾🐜🌳 kto prowadzi - Justyna Rogowska (pedagożka Teatru Lalek Arlekin) oraz Wojciech Schabowski (aktor Teatru Lalek Arlekin w Łodzi)
🐾🐜🌳 za ile - 20 zł od dziecka (warunkiem uczestnictwa jest dokonanie przedpłaty)
🐾🐜🌳 zapisy - do 30 września, pod adresem edukacja@teatrarlekin.pl - po przyjęciu zgłoszenia każdy z opiekunów otrzyma w potwierdzeniu informację o warunkach płatności. Decyduje kolejność zgłoszeń a liczba miejsc jest ograniczona.
🐾🐜🌳 co mieć ze sobą - ciepłe, nieprzemakalne ubranie, wygodne, nieprzemakalne buty, wodę lub termosik z ciepłym napojem, jedzonko, odwagę i dobry humor! :-)

Warsztaty będą się odbywać raz w miesiącu niezależnie od pogody!
Wszystkie aktywności będą zorganizowane w bezpieczny sposób, z zachowaniem dystansu społecznego.

Warsztaty są realizowane w ramach projektu "Przystań w teatrze - Pracownia twórczego widza" dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

logo wer horyzont zhaslem pl kolor rgbLogo Orodek agiewniki