Oferta dla grup zorganizowanych

Specjalizujemy się w spektaklach dla dzieci, w których wykorzystywane są przeróżne techniki animacyjne. Gra lalek (marionetek, kukieł, pacynek itp.) łączy się na naszej scenie z grą aktorów w żywym planie i porywającą muzyką. W każdym sezonie wystawiamy kilkanaście tytułów, skierowanych do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

Uzupełnieniem repertuaru jest oferta edukacyjna.

Grupom zorganizowanym oferujemy szeroką i atrakcyjną ofertę pakietową dla grup zorganizowanych, łączącą spektakl w naszym teatrzei wizytę lub zajęcia organizowane przez instytucje partnerskie (zobacz ofertę w PDF).

Co roku w repertuarze umieszczane są również spektakle dla widzów dorosłych. Obecnie to „Mistrz i Małgorzata” na podstawie powieści Bułhakowa oraz widowisko grane w języku angielskim pt. "DekAmore". To doskonała oferta dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, okazja do obejrzenia na scenie interpretacji klasyki literatury światowej.

W grudniu 2014 r. powołano do życia Galerię A, w której prezentowane są dzieła znanych polskich artystów. Kuratorskie zwiedzanie wystaw może być znakomitym dopełnieniem wizyty w teatrze, która stanie się okazją do obcowania z różnymi formami kultury i sztuki.