CENNIK BILETÓW W SEZONIE 2021/2022


PRZEDSTAWIENIA DLA DZIECI - WIDZOWIE INDYWIDUALNI
26 zł bilet dla widza indywidualnego; 66 zł bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 1 dziecko, dla każdej kolejnej osoby bilet w cenie 22 zł) – na wszystkie tytuły z wyjątkiem: „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, „Przygody Mikołajka”, „Jak zostałam wiedźmą”.

28 zł bilet dla widza indywidualnego; 72 zł bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 1 dziecko, dla każdej kolejnej osoby bilet w cenie 24 zł) – na przedstawienia: „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, „Przygody Mikołajka”, „Jak zostałam wiedźmą”.
Na przedstawienia w ramach "Niedzieli Innej niż Wszystkie" bilety dla widzów indywidualnych są droższe o 2 zł, a bilety rodzinne o 6 zł.

PRZEDSTAWIENIA DLA DZIECI - BILETY GRUPOWE (OD WTORKU DO PIĄTKU)
22 zł (10 osób i powyżej) – wszystkie tytuły z wyjątkiem: 
„O dwóch takich, co ukradli księżyc”, „Przygody Mikołajka”, „Jak zostałam wiedźmą”.
24 zł (10 osób i powyżej) – na tytuły: „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, „Przygody Mikołajka”, „Jak zostałam wiedźmą”.

BILET NA PREMIERĘ
30 zł

BILET NA "WŁÓKNIARKI"
35 zł

Wyżej wymienione ceny nie obowiązują na przedstawienia gościnne oraz wydarzenia specjalne (np. Sylwester, Walentynki, Dzień Dziecka).

Bilety na spektakle można zakupić bezpośrednio w kasie biletowej lub online:

bilety24 logotyp fullcolor

Uprzejmie informujemy, że w związku z wprowadzeniem "czerwonej strefy" i kolejnych obostrzeń, a także chcąc zachować maksimum bezpieczeństwa, kontakt z Działem Organizacji Widowni odbywa się obecnie poprzez telefon oraz e-mail. Pracownicy Działu są dostępni pod numerem: 695 087 008 a także pod adresem e-mail: biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl Kasa biletowa jest obecnie czynna na godzinę przed każdym spektaklem a założone rezerwacje na spektakle można odbierać na pół godziny przed wybranym przedstawieniem. Przepraszamy za utrudnienie i liczymy na zrozumienie zaistniałej sytuacji.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE REZERWACJI BILETÓW:

Rezerwacji biletów indywidualnych grupowych można dokonać osobiście, telefonicznie i drogą elektroniczną kasie Teatru lub Dziale Organizacji Widowni:
tel. 42 632 58 99 lub 695 087 008 a także poprzez e-mail:biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl
Kasa biletowa znajduje się w siedzibie Teatru - wejście od ul. Wólczańskiej 5 i otwarta jest:
od wtorku do piątku w godzinach od 8.30 do 15.00;
w soboty, niedziele i święta na godzinę przed spektaklem
Informacja o ewentualnych zmianach pracy kasy biletowej zamieszczana jest na stronie internetowej Teatru: www.teatrarlekin.pl 

REZERWACJE INDYWIDUALNE
Rezerwacja indywidualna (do 10 biletów) może być przyjęta po uzyskaniu od osoby dokonującej rezerwacji następujących informacji:
- imię i nazwisko,
- numer kontaktowy telefonu,
- rodzaj i liczba rezerwowanych biletów
Rezerwację należy uznać za dokonaną po otrzymaniu od Teatru e-maila zwrotnego z wyznaczonymi miejscami. Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej w terminie do 14 dni od dokonania rezerwacji, ale nie później niż 3 dni kalendarzowe przed wydarzeniem. Po upływie wskazanego terminu rezerwacja zostanie anulowana. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT na wyraźną prośbę Widzów za bilety zakupione w kasie biletowej Teatru.
WSZYSTKIE NIEODEBRANE REZERWACJE SĄ AUTOMATYCZNIE ZWALNIANE NA 30 MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM SPEKTAKLU

REZERWACJE GRUPOWE
Rezerwacja biletów dla grupy (powyżej 10 biletów) wymaga pisemnego zamówienia nabywcy (złożonego osobiście lub pocztą elektroniczną do Działu Organizacji Widowni na adres: biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl
Zamówienie pisemne powinno zawierać następujące informacje:
- nazwa, adres i telefon instytucji/przedsiębiorstwa,
- imię i nazwisko osoby zamawiającej,
- godzinę, datę i tytuł wydarzenia,
- rodzaj, liczbę, cenę i wartość zamówionych biletów,
- formę zrealizowania zapłaty,
- sposób odbioru biletów,
- NIP zamawiającego w przypadku żądania wystawienia faktury VAT i płatności przelewem. -Teatr wystawia fakturę VAT na daną instytucję, jeśli przelew został dokonany z rachunku bankowego instytucji. - Teatr wystawia faktury VAT osobom fizycznym wyłącznie do paragonu fiskalnego potwierdzającego sprzedaż biletów.

Rezerwację należy uznać za dokonaną po otrzymaniu od Teatru zwrotnego potwierdzenia zamówienia. Termin wykupu zarezerwowanych biletów każdorazowo ustalany jest przez pracownika Działu Organizacji Widowni, jednak nie jest to później niż do 14 dni od daty dokonania rezerwacji.
Jeżeli wykupienie biletów we wskazanym terminie jest niemożliwe, należy niezwłocznie skontaktować się z Działem Organizacji Widowni i ustalić termin wykupu.
Niewykupienie biletów w ustalonym terminie skutkuje automatycznie anulowaniem rezerwacji i skierowaniem ich do ponownej sprzedaży.
Zwrot zakupionych biletów może być dokonany wyłącznie w przypadku odwołania spektaklu. W takiej sytuacji zwroty będą realizowane po przedłożeniu biletu wraz z paragonem fiskalnym.
W przypadku zamówień dla grup, płatność za zakupione bilety może być dokonywana gotówką lub przelewem na konto - po uprzednim uzgodnieniu z pracownikiem Działu Organizacji Widowni.
WSZYSTKIE NIEODEBRANE REZERWACJE SĄ AUTOMATYCZNIE ZWALNIANE NA 30 MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM SPEKTAKLU.
Grupy z Łodzi i województwa zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty wynajmu teatralnego autobusu.

Oprócz kasy Teatru bilety sprzedawane są także online na stronach: www.teatrarlekin.pl
Teatr zastrzega sobie prawo do zmian w cennikach.
Teatr zastrzega sobie prawo do sprzedaży biletów na wybrane wydarzenia w ramach specjalnych promocji cenowych, ustalanych indywidualnie.
W przypadku zaistnienia przyczyn niezależnych od Teatru, Teatr zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca, programu i wykonawców, a także terminów/spektakli.

ZAKUPIONE BILETY CZY OPŁACONE REZERWACJE NA SPEKTAKLE I ZAJĘCIA ORGANIZOWANE PRZEZ TEATR, JAK RÓWNIEŻ OPŁATY ZA WARSZTATY I FERIE - NIE PODLEGAJĄ ZWROTOM W RAZIE ICH NIEWYKORZYSTANIA. ZWROT ZAKUPIONYCH BILETÓW MOŻE BYĆ DOKONANY WYŁĄCZNIE W PRZYPADKU ODWOŁANIA WYDARZENIA.

 ULGI I ZNIŻKI HONOROWANE W SEZONIE 2020/2021

1. Bilet ulgowy przysługuje:
a) dziecku w wieku od 2-18 roku życia,
b) opiekunowi dziecka z orzeczoną niepełnosprawnością,
c) osobom dorosłym do 26 roku życia, na podstawie okazanej legitymacji szkolnej lub studenckiej oraz osobom powyżej 60 r. ż. na podstawie okazanego dowodu tożsamości albo Łódzkiej Karty Seniora - na przedstawienia w kategorii wiekowej 16 +,
2. Dziecko poniżej 2 r. ż. nie ma obowiązku posiadania biletu na przedstawienie, jeśli nie zajmuje specjalnie wyznaczonego miejsca. Zasada ww. nie obowiązuje, jeśli spektakl jest skierowany do dzieci w wieku 0+
3. Posiadaczowi Łódzkiej Karty Bez Barier - osobie z orzeczoną niepełnosprawnością przysługuje rabat w wysokości 50 % od ceny biletu normalnego w danej kategorii cenowej.
4. Posiadaczowi Kart Dużej Rodziny przysługuje rabat na bilety dla dzieci w wysokości 50 % od ceny biletu normalnego w danej kategorii cenowej.
5. Posiadaczowi migawki MPK / karty Selgros / karty Cosinus / karty Absolwentów UŁ / Fiszki Biblioteki Miejskiej w Łodzi przysługuje rabat w wysokości 2 zł na bilet w danej kategorii cenowej na przedstawienia dla dzieci i 10 zł na bilety na przedstawienia w kategorii wiekowej 16 +. Ustala się limit 2 biletów w promocyjnej cenie, a rabaty nie sumują się.
6. Widzom w wieku 60 +, przysługują bilety seniorskie na przedstawienia dla dzieci.
7. Dla Partnerów Teatru wprowadza się bilety partnerskie (partner) na przedstawienia dla dzieci (poniedziałek-piątek) w wysokości 18 zł. Wyjątek stanowi tytuł: „O dwóch takich co ukradli księżyc”, "Przygody Mikołajka" na który bilet partnerski wynosi 20 zł. Na przedstawienia w kategorii wiekowej 16+ bilet partnerski jest w cenie biletu ulgowego.
8. W ramach formuły „Piątkowe granie na śniadanie” bilety na przedpołudniowe przedstawienia dla dzieci grane w piątek w godzinach 9.00 i 11.00 są w cenie 18 zł dla wszystkich widzów indywidualnych. Wyjątek stanowi tytuł: „O dwóch takich co ukradli księżyc", "Przygody Mikołajka", na który wprowadza się cenę 20 zł. W ramach oferty można nabyć maksymalnie 4 bilety.
9. Dla grup liczących minimum 10 osób wprowadza się bilety w cenie ulgowej.
Wyżej honorowane ulgi i zniżki nie sumują się z innymi rabatami. Nie obowiązują na przedstawienia premierowe i inne wydarzenia specjalne.

Pakiety partnerskie dla grup zorganizowanych w SEZONIE 2019/2020POBIERZ OFERTĘ

Oferta znajduje się w pliku pdf (należy kliknąć 'POBIERZ OFERTĘ). Obowiązuje od poniedziałku do piątku. Zainteresowanych prosimy o skontaktowanie się z Działem Organizacji Widowni Teatru Lalek Arlekin, a następnie z naszym partnerem.

Uwaga! Ulgi i zniżki nie łączą się i nie wszystkie są dostępne w sprzedaży on-line.
Zniżki dotyczą przedstawień repertuarowych Teatru Lalek Arlekin w Łodzi i przysługują od cen z obowiązującego w danym roku cennika. Nie obejmują wydarzeń obcych, specjalnych, współorganizowanych i impresaryjnych, chyba, że dana oferta stanowi inaczej.
 

PEŁNA WERSJA REGULAMINU REZERWACJI I SPRZEDAŻY BILETÓW (DO POBRANIA pdf)