Bilet dla medyka - Akcja Teatru Lalek Arlekin w Łodzi wspierająca służby medyczne

medyk1

 

Drodzy Widzowie, w środę, 20 maja, ruszamy z akcją „Bilet dla medyka”. Każda osoba czy firma, która chciałaby wesprzeć łódzkie środowisko medyczne, walczące z COVID-19 może zakupić ważny do końca marca przyszłego roku bilet otwarty do Arlekina i przekazać go na ten cel. Wszystkie zakupione w ten sposób, w ramach akcji bilety, Teatr Lalek Arlekin podaruje środowisku ratowników, lekarzy i pielęgniarek.

***

Wszyscy jesteśmy w jakimś stopniu poszkodowani przez pandemię, ale nie mamy wątpliwości, na kogo w tym czasie spadła największa odpowiedzialność za nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Dlatego organizując tę społeczną akcję, w ten sposób chcielibyśmy podziękować medykom za ich pracę. Wierzymy, że wirus przeminie, życie wróci do normy, a rodzinne spotkanie w teatrze, po kilku trudnych miesiącach będzie przyjemnym i zasłużonym powrotem do tej normalności.

Bilety dla medyka są tzw. biletami otwartymi, będą obowiązywały do 31 marca 2021 roku, na dowolnie wybrane przedstawienie w Arlekinie z dziecięcego repertuaru. Ich cena też jest wyjątkowa – bilety można kupić tylko za 18 zł, drogą internetową, poprzez serwis bilety24.pl – wejść do niego można także z naszej strony www.teatrarlekin.pl poprzez link podany na dole artykułu.

Każda osoba, która zechce być fundatorem i zechce przekazać zakupiony bilet/y otwarty/e na cele akcji „Bilet dla medyka” musi przesłać wygenerowany w systemie bilety24.pl - bilet w PDF, drogą elektroniczną na specjalny adres Teatru Arlekin: biletdlamedyka@teatrarlekin.pl
wraz z oświadczeniem, zamieszczonym w treści maila, o treści:

Ja (imię i nazwisko, numer telefonu) oświadczam, że zapoznałam/em się z Regulaminem Akcji „Bilet dla medyka”, dokonałam/em zakupu biletu otwartego w liczbie sztuk: ……. i dobrowolnie przekazuję bilet/y na cele Akcji, wspierając w ten sposób służby medyczne w Łodzi i województwie łódzkim oraz zrzekam się prawa do samodzielnego wykorzystania zakupionych biletów.

Sprzedaż biletów w ramach tej akcji potrwa do 31 sierpnia tego roku, a zaraz po jej zakończeniu wszystkie zebrane w ten sposób bilety zostaną przekazane trzem grupom zawodowym – lekarzom, ratownikom i pielęgniarkom poprzez działające w Łodzi organizacje zrzeszające te środowiska, a te z kolei będą mogły rozdysponować je wśród pracowników służb medycznych, walczących z COVID-19. Wszystkie bilety będzie można zrealizować w nowym sezonie, po otwarciu teatru i ogłoszeniu repertuaru.

Jednym z pierwszych fundatorów, który już dziś zadeklarował, że wesprze akcję teatru jest Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi, która ufunduje sto „Biletów dla medyka”. Teatr Lalek Arlekin również ufunduje pulę zaproszeń w ramach prowadzonej akcji.

ZAPRASZAMY!

Akcja jest prowadzona z partnerem technologicznym - serwisem Bilety24.pl

KLIKNIJ I KUP OTWARTY "BILET DLA MEDYKA" DO ARLEKINA!

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN AKCJI (POBIERZ PDF)
SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN AKCJI (WERSJA TEKSTOWA)